برای علاقه مندان به حوزه تکنولوژی و به خصوص گجت های همراه، Evleaks نامی آشنا به شمار می رود. این لو دهنده بزرگ و معتبر، تا کنون تصاویر دستگاه های بسیاری را، هفته ها پیش از معرفی رسمی آنان، در اینترنت منتشر کرده و همواره با اطلاعات دست اول خود، کاربران بسیاری را به وجد آورده است.

اما به نظر می رسد مسیری که دو ساله پیش Evleaks آغاز کرد، اکنون به پایان خط رسیده است. حساب توییتر این مجموعه دقایقی پیش توییتی را با متن زیر منتشر نمود :

Evleaks

Evleaks

تمام چیز های خوب روزی باید به پایان رسند. از شما بابت دو سال فوق العاده ای که پشت سر گذاشتیم، سپاسگزاریم. [بازنشستگی]

هنوز مشخص نگشته که چرا Evleaks به ناگهان تصمیم به توقف فعالیت های خود گرفته است. عواملی همچون مشکلات قانونی و یا فشار های مالی از جمله مواردی هستند که می توانند Evleaks را به تعطیلی کشانده باشند.

بد نیست اشاره کنیم که این مجموعه لو دهنده، برای اولین بار توسط Evan Blass یکی از فعالان حوزه تکنولوژی و دبیر سابق وبسایت انگجت تأسیس شد و در طول فعالیت خود توانست تصویر محصولات مهمی همچون لومیا ۱۰۲۰ را برای اولین افشا نماید.

تا کنون در شبکه های اجتماعی بازخورد های زیادی نسبت به این خبر منتشر گشته که اکثر آنان تعجب کاربران را با خود به همراه دارد. یکی از قشنگ ترین باز خورد ها اما نوشته کاربری بود که می گفت:

«ای کاش بازنشستگی Evleaks ، خبری لو رفته مربوط به ماه های آینده باشد.»